מסמך זה מבקש לשרטט עקרונות לשיח כיתתי רגשי בבתי הספר העל יסודיים בעקבות אסון הר מירון (ל"ג בעומר 2021). בשיחה נעניק לתלמידים הזדמנות לדבר, לשוחח על האירועים, לשתף במחשבות ולשוחח על שעשוי לסייע להם. אנו נשאף לנהל שיח רגיש ואנושי שיאפשר לתלמידים להביע צער ועצב. שיח אמפאתי ומכבד שאינו שופט מנגנונים או אנשים. שיח שיצליח לחבר בין תחושות האבל לבין הכוחות והתקווה.
'עוגיות' הנשתלות למטרת מודעות פרסום, נועדו להציג למשתמשי האתר מודעות או קמפיינים רלוונטיים אליהם. 'עוגיות' אלה עוקבות אחר המבקרים והשימוש שלהם באתרים ואוספות מידע על מנת להציג מודעות פרסום מותאמות אישית.
אנו עושים שימוש בתוספים המאפשרים שיתוף של חלק מהעמודים באתר במדיה החברתית. תוספים אלו משתמשים ב'עוגיות' על מנת שנדע כמה פעמים שיתפו עמוד כזה או אחר באתר.